0 OFERTY PRACY 
 ZAMÓWIENIA PUBLICZNE 

 


Pytanie do Radnego Gminy i Miasta Szadek


Pytanie do Radnego Gminy i Miasta Szadek:

 

Ciołkowska Halina

h.ciolkowska@ugimszadek.pl

Golik Dorota

g.golik@ugimszadek.pl

Jaruga Mirosław

m.jaruga@ugimszadek.pl

Mielczarek Tomasz

t.mielczarek@ugimszadek.pl

Rudecki Robert

r.rudecki@ugimszadek.pl

Sadza Emilian

e.sadza@ugimszadek.pl

Stanisław Bralczyk

s.bralczyk@ugimszadek.pl

Szuster Radosław

r.szuster@ugimszadek.pl

 







Informacja opublikowana przez:
  Sylwester Urbaniak dnia 25 czerwiec 2015 godz. 14:25
Ostatnia modyfikacja: [Rejestr zmian]
  Sylwester Urbaniak dnia 25 czerwiec 2015 godz. 14:34
Liczba odsłon:
  2721 od 25 czerwiec 2015 godz. 14:25  (średnio 2.05 odsłon/dobę)

Urząd Gminy i Miasta Szadek
tel. 8215004
fax. 8215773
urzad@ugimszadek.pl